6.8UF400V87EC0241
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
6.8UF400V87EC0241
JLCPCB Part #
C2803208
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-25℃~+105℃ 118mA@120Hz 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 6.8uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS