39UF400V87EC0254
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
39UF400V87EC0254
JLCPCB Part #
C2803206
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-25℃~+105℃ 1.64Ω@100kHz 10mm 18mm 2000hrs@105℃ 235mA@100kHz 39uF 400V 5mm ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS