2J102J114CL010
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
2J102J114CL010
JLCPCB Part #
C2764154
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 1nF 630V Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS