01EC1611SHG8.2UF400V
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
01EC1611SHG8.2UF400V
JLCPCB Part #
C503220
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
10000hrs@105℃ 120mA@100kHz 15mm 3.5mm 400V 5.5Ω@100kHz 8.2uF 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS