KIA30N06BD
Extended
Manufacturer
KIA Semicon Tech
MFR.Part #
KIA30N06BD
JLCPCB Part #
C134931
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.345nF 12.56nC@4.5V 2.5V 25A 30mΩ@10V 34.7W 54.4pF 60V 72.5pF N-Channel TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS