KN471M45030*50A
MFR.Part #
KN471M45030*50A
JLCPCB Part #
C513378
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS