Z0805C182DSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0805C182DSMST
JLCPCB Part #
C1512717
Package
0805
Description
1 1.8kΩ@100MHz 300mA 450mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS