Z0805C121BSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0805C121BSMST
JLCPCB Part #
C1019249
Package
0805
Description
1 120Ω@100MHz 150mΩ 800mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS