Z0603C241BSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0603C241BSMST
JLCPCB Part #
C1512712
Package
0603
Description
1 240Ω@100MHz 300mA 350mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS