Z0603C102FSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0603C102FSMST
JLCPCB Part #
C7131452
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 350mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS