Z0201C121ASMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0201C121ASMST
JLCPCB Part #
C1512727
Package
0201
Description
1 120Ω@100MHz 200mA 500mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS