VP4032K122R130
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VP4032K122R130
JLCPCB Part #
C3262423
Package
SMD
Description
1.2kA 130V 15J 170V 205V 320pF@1kHz SMD Varistors ROHS