VP3225K401R250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VP3225K401R250
JLCPCB Part #
C3264238
Package
SMD
Description
11J 250V 320V 390V 400A 80pF@1kHz SMD Varistors ROHS