VE2220K801R075
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE2220K801R075
JLCPCB Part #
C2657636
Package
2220
Description
100V 120V 202V 20mW 6.2J 700pF@1kHz 75V 800A 2220 Varistors ROHS