VE2220K501R130
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE2220K501R130
JLCPCB Part #
C2657506
Package
2220
Description
130V 170V 205V 20mW 342V 500A 500pF@1kHz 7.4J 2220 Varistors ROHS