VE2220K501R095
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE2220K501R095
JLCPCB Part #
C2657640
Package
2220
Description
125V 150V 20mW 252V 500A 600pF@1kHz 7.4J 95V 2220 Varistors ROHS