VE2220K122R025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE2220K122R025
JLCPCB Part #
C2657628
Package
2220
Description
1.2kA 20mW 25V 31V 39V 5nF@1kHz 67V 9.5J 2220 Varistors ROHS