VE2220K122R014
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE2220K122R014
JLCPCB Part #
C2657630
Package
2220
Description
1.2kA 14V 18V 20mW 22V 40V 6J 9.4nF@1kHz 2220 Varistors ROHS