VE2220K102R035
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE2220K102R035
JLCPCB Part #
C2655888
Package
2220
Description
1kA 20mW 35V 3nF@1kHz 45V 56V 7.6J 92V 2220 Varistors ROHS