VE1812K801R011
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE1812K801R011
JLCPCB Part #
C2656857
Package
1812
Description
11V 14V 15mW 18V 2J 35V 5.1nF@1kHz 800A 1812 Varistors ROHS