VE1206K121R060
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE1206K121R060
JLCPCB Part #
C2656376
Package
1206
Description
100V 120A 167V 330pF@1kHz 60V 85V 8mW 900mJ 1206 Varistors ROHS