VE0805K121R014
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE0805K121R014
JLCPCB Part #
C2655631
Package
0805
Description
120A 14V 18V 22V 355pF@1kHz 400mJ 40V 5mW 0805 Varistors ROHS