VE0603K300R014
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VE0603K300R014
JLCPCB Part #
C3261783
Package
0603
Description
14V 18V 195pF@1kHz 22V 300mJ 30A 0603 Varistors ROHS