VC1210K301R030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VC1210K301R030
JLCPCB Part #
C2655523
Package
1210
Description
10mW 2.1J 300A 30V 38V 47V 77V 850pF@1kHz 1210 Varistors ROHS