VC0805K121R030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VC0805K121R030
JLCPCB Part #
C3262265
Package
0805
Description
120A 200mJ 230pF@1kHz 30V 38V 47V 0805 Varistors ROHS