VC0805K121R017
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VC0805K121R017
JLCPCB Part #
C3263949
Package
0805
Description
120A 17V 22V 27V 315pF@1kHz 400mJ 0805 Varistors ROHS