VA1812K801R017
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VA1812K801R017
JLCPCB Part #
C3260239
Package
1812
Description
17V 2.9J 20V 27V 3.8nF@1kHz 800A 1812 Varistors ROHS