VA1812K801R014
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VA1812K801R014
JLCPCB Part #
C2657173
Package
1812
Description
14V 16V 2.4J 24V 4.5nF@1kHz 40V 800A 1812 Varistors ROHS