VA1210K401R017
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VA1210K401R017
JLCPCB Part #
C2656296
Package
1210
Description
1.8J 17V 20V 27V 2nF@1kHz 400A 44V 1210 Varistors ROHS