VA1206K201R014
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VA1206K201R014
JLCPCB Part #
C2659425
Package
1206
Description
14V 16V 1nF@1kHz 200A 24V 40V 600mJ 1206 Varistors ROHS