VA0805K121R017
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VA0805K121R017
JLCPCB Part #
C2659402
Package
0805
Description
120A 17V 20V 27V 370pF@1kHz 44V 500mJ 0805 Varistors ROHS