UB2-4.5NEN
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
UB2-4.5NEN
JLCPCB Part #
C1560613
Package
SMD,5.7x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2ms 4.5V Silver Alloy SMD,5.7x10.6mm Signal Relays ROHS