UB2-12SNU
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
UB2-12SNU
JLCPCB Part #
C1561321
Package
SMD,5.7x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2ms Silver Alloy Single Coil SMD,5.7x10.6mm Magnetic Latching Relays ROHS