TF08A226M016APE200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
TF08A226M016APE200
JLCPCB Part #
C1518327
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 16V 200mΩ@100kHz 22uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS