T599D157M006ATE025
MFR.Part #
T599D157M006ATE025
JLCPCB Part #
C4981260
Description
-55℃~+150℃ 150uF 25mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS