T599B686M004ATE070
MFR.Part #
T599B686M004ATE070
JLCPCB Part #
C1517082
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 4V 68uF 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS