T599B336M006ATE090
MFR.Part #
T599B336M006ATE090
JLCPCB Part #
C1517073
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 33uF 6.3V 90mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS