T599B336M004ATE090
MFR.Part #
T599B336M004ATE090
JLCPCB Part #
C1517054
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 33uF 4V 90mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS