T598X476M035ATE075
MFR.Part #
T598X476M035ATE075
JLCPCB Part #
C6278686
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 35V 47uF 75mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS