T598X336M035AHS065
MFR.Part #
T598X336M035AHS065
JLCPCB Part #
C4986547
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 33uF 35V 65mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors