T598V107M010AHS045
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T598V107M010AHS045
JLCPCB Part #
C1517098
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 45mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors