T598D477M2R5ATE0097280
MFR.Part #
T598D477M2R5ATE0097280
JLCPCB Part #
C2159075
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 470uF 9mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS