T598D227M006ATE040
MFR.Part #
T598D227M006ATE040
JLCPCB Part #
C1856596
Description
-55℃~+125℃ 220uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS