T598D107M010AHE025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T598D107M010AHE025
JLCPCB Part #
C1517151
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 25mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors