T598D106M035AHE120
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T598D106M035AHE120
JLCPCB Part #
C1517145
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 120mΩ@100kHz 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors