T598B686M006ATE070
MFR.Part #
T598B686M006ATE070
JLCPCB Part #
C2158159
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS