T598B336M006ATE070
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T598B336M006ATE070
JLCPCB Part #
C1517083
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 33uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS