T598B225M035ATE200
MFR.Part #
T598B225M035ATE200
JLCPCB Part #
C4951789
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 200mΩ@100kHz 35V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS