T598B225M035ATE150
MFR.Part #
T598B225M035ATE150
JLCPCB Part #
C4985619
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 2.2uF 35V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS