T598B157M006ATE045
MFR.Part #
T598B157M006ATE045
JLCPCB Part #
C1517045
Description
-55℃~+125℃ 150uF 45mΩ@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS